Gelişmiş Arama

Basit öğe kaydını göster

dc.contributor.authorSivakumar, R.en_US
dc.contributor.authorShanmugam, E.en_US
dc.contributor.authorPandiaraja, D.en_US
dc.contributor.authorKathiresan, KM.en_US
dc.date.accessioned2025-03-14T06:14:58Z
dc.date.available2025-03-14T06:14:58Z
dc.date.issued2025-03-01en_US
dc.identifier.citationSivakumar, R., Shanmugam, E., Pandiaraja, D. & Kathiresan, KM. (2025). Radial and antipodal domination number of trees. TWMS Journal of Applied and Engineering Mathematics, 15(3), 716-727.en_US
dc.identifier.issn2146-1147
dc.identifier.issn2587-1013
dc.identifier.urihttps://jaem.isikun.edu.tr/web/index.php/current/129-vol15no3/1360
dc.identifier.urihttp://belgelik.isikun.edu.tr/xmlui/handleiubelgelik/6468
dc.description.abstract[No abstract available]en_US
dc.language.isoengen_US
dc.publisherIşık University Pressen_US
dc.relation.ispartofTWMS Journal of Applied and Engineering Mathematicsen_US
dc.rightsinfo:eu-repo/semantics/openAccessen_US
dc.rightsAttribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 United States*
dc.rights.urihttp://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/us/*
dc.titleRadial and antipodal domination number of treesen_US
dc.typearticleen_US
dc.description.versionPublisher's Versionen_US
dc.identifier.volume15
dc.identifier.issue3
dc.identifier.startpage716
dc.identifier.endpage727
dc.peerreviewedYesen_US
dc.publicationstatusPublisheden_US
dc.relation.publicationcategoryMakale - Uluslararası Hakemli Dergi - Başka Kurum Yazarıen_US
dc.indekslendigikaynakScopusen_US
dc.indekslendigikaynakEmerging Sources Citation Index (ESCI)en_US


Bu öğenin dosyaları:

DosyalarBoyutBiçimGöster

Bu öğe ile ilişkili dosya yok.

Bu öğe aşağıdaki koleksiyon(lar)da görünmektedir.

Basit öğe kaydını göster

info:eu-repo/semantics/openAccess
Aksi belirtilmediği sürece bu öğenin lisansı: info:eu-repo/semantics/openAccess